مقام معظّم رهبری (دام ظلّه العالی) :
آنچه كه امروز مي تواند اين جبهه را مستحكم بكند - جبهه ايمان و جبهه حق را - عبارت است از تمسك به وحدت كلمه در زير سايه اسلام، در زير سايه حسين بن علي، در زير سايه معارف عاليه اسلام، كه شخصيتهايي مثل شهيد مطهري - كه اين روزها ملت ما به ياد آن بزرگوار هستند
سخنرانی روز معلم 9/2/1377
 منو اصلی
بخش کاربری
مطالب سایت
بخش خبری
امکانات سایت
دیگر بخشها
بخش ويژه

 ارتباط مستقیم

 پیامهای کوتاه

فقط کاربران عضو سايت ميتوانند پيغام کوتاه ارسال نمايند لطفا وارد سيستم شويد يا اينکه عضو شويد.

         
نسيم مطهر: وبلاگ های کاربران


وبلاگ های کاربران
[ وبلاگ هاي سايت | عضویت در سایت ]

کاربران سایت می توانند نسبت به ایجاد وبلاگ و ارسال نظر اقدام نمایند .


closedeyes.gif
W kwestiach pogrzebu zastąpią nas zakłady pogrzebowe
توسط: PageKim16

W życiu prawdopodobnie każdego z nas była czy też przyjdzie niestety taka chwila, jakiej oczywiście nikomu nie życzymy, lecz tak wygląda życie, a ściśle mówiąc śmierć, bo o niej jest mowa. Nastąpi kiedyś ten moment w naszym życiu, że musimy pochować najbliższą nam osobę, człowieka który w naszym życiu nadzwyczaj dużo znaczył, człowieka którego kochaliśmy i do tej pory kochamy. W tej chwili podczas gdy jesteśmy na skraju smutku trzeba zająć się pochówkiem osoby która od nas odeszła. Jak w takiej trudnym dla nas momencie myśleć o wszystkim co ma wpływ na godne pochowanie ciała tej ukochanej przez nas osoby ?
W tejże delikatnej chwili nie mamy jednakże energii i zaangażowania ażeby myśleć nad wszystkimi kwestiami powiązanymi z pochówkiem. Sprawy które należy uregulować, niezwykle często każdą jedną w innych urzędach, w w innych miejscach a jest ich w istocie dużo. Forma pochówku, przewóz i przechowywanie ciała, ceremonia kościelna a również mnóstwo innych kwestii zdoła pokonać każdego, a już niewątpliwie kogoś będącego w tej trudnej chwili. W związku z tym w tym trudnym momencie faktycznie warto jest skorzystać z usług firm pogrzebowych, których na rynku pogrzebowym jest wiele. Długie doświadczenie w tej branży uczyni, że urządzenie wszystkiego będzie dla członków rodziny urządzających chowanie zmarłego jedynie banalną formalnością. Zakłady pogrzebowe urządzą dużo spraw za nas, realizując nasze wytyczne, a jakość usług będzie bezspornie dokonana na wysokim poziomie.
Być może te bolesne chwile nas nie ominą jednakże z racji tego, iż funkcjonują takie zakłady pogrzebowe, które bez wątpienia wszyscy znajdą bezproblemowo, chociażby wpisując w wyszukiwarce hasło: zakład pogrzebowy Poznań, pozwoli nam to spokojnie kontemplować całe, jakże smutne wydarzenie. W zasadzie zostanie nam uzgodnienie przede wszystkim kwestii finansowych, na które wpływa sporo spraw, które w toku organizacji pogrzebu są niezbędne do zrealizowania, a należy uświadomić sobie, iż w zależności od naszych planów mogą być dosyć poważne. Bezspornie bardzo ważną rzeczą jest również wskazanie miejsca spoczynku osoby która nas opuściła, chyba żeby zdążyła ona pozostawić swoją wolę przed śmiercią. Znajdziecie co niemiara, może ciężko powiedzieć ślicznych lub przyjemnych miejsc w tych okolicznościach, jednak istotnie tak jest. Może to być np. piękny cmentarz Żabikowo bądź inne miejsce jakie trzeba podać firmie pogrzebowej.
Skorzystanie w tej bolesnej chwili z usług zakładu pogrzebowego da nam gwarancję i spokój, który w tym ciężkim czasie jest dla nas tak bardzo ważny.
آخرين مشاهده : سه شنبه? 4 ارديبهشت ماه ? 1397


ارائه نظر
ارائه نظر
مشاهده موارد دیگر
مشاهده موارد دیگر
مشخصات کاربر
مشخصات کاربر
ارسال پیغام
ارسال پیغام
خدمات سایت نسیم مطهّر با پشتیبانی ستاد بزرگداشت شهید مطهری(ره) و زیر نظر جامعة الزهراء (س) ارائه می شد.
مدت زمان ایجاد صفحه : 0.04 ثانیه