مقام معظّم رهبری (دام ظلّه العالی) :
اين بزرگوار در دوران زندگي خود، همتش دفاع از حقايق اسلامي و معارضه و مقابله با دشمني هايي بود كه در عرصه فكر و انديشه عليه اسلام مطرح مي شد. البته خصوصيات خيلي بزرگ و مثبتي در اين مرد بود.
سخنرانی روز معلم 15/2/1378
 منو اصلی
بخش کاربری
مطالب سایت
بخش خبری
امکانات سایت
دیگر بخشها
بخش ويژه

 ارتباط مستقیم

 پیامهای کوتاه

فقط کاربران عضو سايت ميتوانند پيغام کوتاه ارسال نمايند لطفا وارد سيستم شويد يا اينکه عضو شويد.

         
نسيم مطهر: وبلاگ های کاربران


وبلاگ های کاربران
[ وبلاگ هاي سايت | عضویت در سایت ]

کاربران سایت می توانند نسبت به ایجاد وبلاگ و ارسال نظر اقدام نمایند .


Ideas.gif
Dziś wyszukanie ciekawostek ze świata jest dużo prostsze
توسط: FiskMara98

Sycylia wzpudza podziw swoim niezwykłym pięknem i wystrzałowym klimatem, a wakacje na jej terenie dla każdego z nas mogą się okazać bajeczną przygodą. Dlaczego zachwyca ta wyspa? Dlaczego biura podróży tak entuzjastycznie załatwiają wycieczki na jej terenie? Powodów, na rzecz których warto wybrać się na Sycylię, jest bez liku. To niespotykany kawałek świata, który ma szansę oczarować oczaruje każdego zwiedzającego niespotykanymi atrakcjami. Co powinno się zwiedzić podczas urlopu na tej wyspie? Tym, którzy spędzają urlop na Sycylii, co niemiara radości ma szansę przynieść wizyta na terenie najbardziej znanego oraz najciekawszego miasta we wschodniej Sycylii. To Syrakuzy – imponujące miasto, którego atuty już dawno odnotowały a także doceniły znane biura podróży, które wynajdują różnorodne ciekawe fakty żeby ściągnąć uwagę następnych klientów a także by posiadać ciekawą ofertą. Wyspiarskie Syrakuzy wabią wspaniałymi zabytkami a także atrakcjami, obok których nie można przespacerować obojętnie. Tutejsze obiekty bezustannie przypominają o funkcji, jaką miasto to odgrywało w starożytoności i o jego długiej a również fascynującej równocześnie przeszłości.
To niepowtarzalne, mieszczące się na wybrzeżu Morza Jońskiego miasto, to przede wszystkim atrakcyjny cel wycieczki dla każdego pasjonata historii. Syrakuzy składają się z dwóch atrakcyjnych części: z ślicznego portu a również bajecznej wyspy Ortigia. Żeby móc zaznajomić się z najistotniejszymi atrakcjami miasta, powinno się udać się właśnie na teren wyspy Ortiga. To na niej skupia się uwaga globtroterów, to jej atrakcje są tak entuzjastycznie faworyzowane przez różnorodne biura podróży w Polsce a także na całym świecie. W czasie wycieczki po tej części miasta mamy szansę zobaczyć takie atrakcje, jak pałac oraz ratusz – interesujące zabytki świeckiej architektury. Inne obiekty, na jakie wypada zwrócić atencję w czasie zwiedzania tej wyspy, to intrygująca katedra czy Świątynia Apollina. Syrakuzy są również miejscem atrakcyjnym dla pasjonatów miejsc zagadkowych czy budzących grozę. Dla zapaleńców tego typu atrakcji ciekawym doświadczeniem ma szansę się okazać wizyta w tak tajemniczym miejscu, jakim są katakumby św. Jana. Co jeszcze wskazane jest odwiedzić w Syrakuzach? To wyspiarskie miasto to tak znaczące ciekawostki dziejowe, jakimi są miejscowe np. muzeum archeologiczne a również park archeologiczny. Są to miejsca, dzięki którym każdy z nas ma okazję nie wyłącznie w atrakcyjny sposób zaznajomić się z historią tej przepięknej wyspy, ale także pokonać fenomenalną podróż w czasie.
آخرين مشاهده : چهارشنبه? 30 خرداد ماه ? 1397


ارائه نظر
ارائه نظر
مشاهده موارد دیگر
مشاهده موارد دیگر
مشخصات کاربر
مشخصات کاربر
ارسال پیغام
ارسال پیغام
خدمات سایت نسیم مطهّر با پشتیبانی ستاد بزرگداشت شهید مطهری(ره) و زیر نظر جامعة الزهراء (س) ارائه می شد.
مدت زمان ایجاد صفحه : 0.04 ثانیه